Bendradarbiavimas su kitomis IT ir web įmonėmis - S2 studio
Interneto svetainių kūrimas - S2 studio
Interneto svetainių kūrimas - S2 studio

The alt of upper image: Tinklapių dizainas, tinklapių programavimas

Bendradarbiavimas su kitomis IT ir web įmonėmis

Informacinių technologijų teikiamos priemonės ir įrankiai suteikia didžiulį pranašumą bet kurios srities versle. Teisingai sukurti tinklapiai yra labai efektyvi reklamos ir verslo plėtros forma. Taip pat teisingai ir apgalvotai sukurti portalai ir specializuotos sistemos gali būti naudingi ir efektyvūs verslo įrankiai.

Dėl šios priežasties teisingai pasirinkti partneriai svetainių ir specializuotų sistemų kūrime yra ytin svarbus sprendimas, kurį galima greitai išspręsti. Parašykite elektroniniu paštu [email protected] ir išdėstykite Jums reikalingus sprendimus ar klausimus.

Ilgalaikis bendradarbiavimas

Ypatingai didelis prioritetas skiriamas ilgalaikiam bendradarbiavimui. Tokiu būdu suteikti produktai operatyviai atnaujinami ir diegiami patobulinimai. Taip pat sukurta svetainė ar sistema nepraranda efektyvumo ir svarbos bėgant metams ir besikeičiant sistemoms bei standartams.

Plėtojant S2 studio sukurtus ar kitų kūrėjų optimizuotus sprendimus teikiamas dėmesys naujausių technologijų diegimui ir tinklapio ar sistemos efektyvumui užtikrinti. Dėl šios priežasties nauji Jūsų pageidavimai įvykdomi per maksimaliai trumpą laiko tarpą.

Bendradarbiavimas su kitomis IT ir web srityje dirbančiomis įmonėmis(Outsourcing)

Sprendimas perduoti tam tikrus darbus ar sprendimus atlikti kitoms įmonėms dažniausiai yra paremtas norint sumažinti išlaidas tam tikroje srityje ar nenorint prarasti kliento ir įvykdyti jo norus per maksimaliai efektyvų laiko tarpą. S2 studio gali pasiūlyti Jums efektyvias paslaugas tam tikrose web srityse, jei Jūs norite nukreipti klientų pateiktus uždavinius kitiems ar neturite tam tikros srities specialistų tam tikries uždaviniams(ar dėl kt. priežasčių).

S2 studio profesionalumą ir operatyvumą garantuoja įgyta patirtis ir atlikti sprendimai!

Taip pat Jus gali sudominti kitos paslaugos:

  • Svetainių programavimas, svetainių kūrimas, interneto svetainių kūrimas
  • WAP programavimas, WAP puslapių kūrimas - Svetainių mobiliesiems telefonams kūrimas
  • Svetainių dizainas, web dizainas
  • Svetainių ir sistemų optimizavimas paieškos sistemoms
  • Svetainių kodo tvarkymas, kodo optimizavimas, pritaikymas W3 standartams
  • Firminis stilius, firminio stiliaus kūrimas, vizitinės, firminiai blankai

Receptai | Anekdotai | Sapnininkas

© Tinklapių dizainas ir programavimas - S2 studio