Kodo taisymas ir optimizavimas - S2 studio
Interneto svetainių kūrimas - S2 studio
Interneto svetainių kūrimas - S2 studio

The alt of upper image: Tinklapių dizainas, tinklapių programavimas

Kodo taisymas ir optimizavimas

Svetainės, tinklapio, portalo ar specializuotos sistemos sukūrimas visada būna tik pirmas žingsnis kuriant ir plėtojant tam tikrą projektą ar užduotį. Kuriant tam tikrą sistemą atsižvelgiama į teorinius ir statistinius duomenis, kurie dažniausiai atitinka esamą padėtį ir reikalavimus svetainėms, portalams ar sistemoms, tačiau tie reikalavimai kinta kiekvieną dieną, nėra nusistovėjusių konkrečių vienodš principų, kurie užtikrintų pilnai, kad sukurta sistema idealiai veiktų daugiau nei porą metų po jos sukūrimo.

Kaip nustatyti svetainės naudingumą?

Dėl šios priežasties reikia stebėti kiekvieną svetainę, tinklapį, portalą ar sistemą atskirai, t.y. kaip lankytojai ir vartotojai reaguoja į svetainės veikimą, kas jiems yra patogu/nepatogu, ką reikia patobulinti, pakeisti, pašalinti. Tokiems stebėjimams padeda svetainės statistikos rinkimas ir vartotojų apklausos, t.y. bendravimas (tiesioginis/netiesioginis) su svetainės lankytojais/vartotojais.

Ką daryti toliau?

Nustačius tam tikrų svetainės dalių naudingumą/nenaudingumą ir lankytojų reakciją į tam tikras svetainės dalis galima (ir reikia) atlikti atitinkamus atnaujinimus ir pakeitimus, kurie pagerina svetainės bendravimą su lankytojais ir pakelia jos naudingumą. Tai gali būti atliekama įvairiai: redaguojant svetainės tekstus ar pateikiamos informacijos blokus, keičiant svetainės dalis naujomis, optimizuojant svetainės kodą. Lengviausias būdas atrodytų būtų pakeisti tekstus, tačiau visada reikia atsižvelgti į tai, kad naudingiausias pateikiams tekstas turi būti glaustas ir informatyvus(t.y. neperdaug teksto, kad lankytojui nepabostų skaityti). Tačiau naudingiau yra atnaujinti kodą ar atskiras kodo dalis optimalesniu ir efektyvesniu kodu.

Standartų laikymasis

Svetainių kodo optimizavimas pagal W3 standartus taip pat yra labai svarbus punktas kuriant ar optimizuojant svetaines. Jei kodas atitinka nustatytus standartus yra maksimaliai užtikrinama, kad svateinė bus atvaizduojama vienodai visomis naršyklėmis ir lankytojams neiškils problemų naršant joje. Tai S2 studio projektuose stengiamasi atlikti standartiškai, tačiau taip pat imanoma optimizuoti ir ne S2 studio sukurtas svetaines ar sprendimus. Teisingai pasirinkti partneriai svetainių ir specializuotų sistemų kūrime yra ytin svarbus sprendimas, kurį galima greitai išspręsti. Parašykite elektroniniu paštu [email protected] ir išdėstykite Jums reikalingus sprendimus ar klausimus.

Taip pat Jus gali sudominti kitos paslaugos:

  • Svetainių programavimas, svetainių kūrimas, interneto svetainių kūrimas
  • WAP programavimas, WAP puslapių kūrimas - Svetainių mobiliesiems telefonams kūrimas
  • Svetainių dizainas, web dizainas
  • Svetainių ir sistemų optimizavimas paieškos sistemoms
  • Bendradarbiavimas su kitomis IT ir web srityje veikiančiomis įmonėmis
  • Firminis stilius, firminio stiliaus kūrimas, vizitinės, firminiai blankai

Receptai | Anekdotai | Sapnininkas

© Tinklapių dizainas ir programavimas - S2 studio