Optimizavimas paieškos sistemoms - S2 studio
Interneto svetainių kūrimas - S2 studio
Interneto svetainių kūrimas - S2 studio

The alt of upper image: Tinklapių dizainas, tinklapių programavimas

Optimizavimas paieškos sistemoms

Vien sukurti tam tikrą tinklapį, tinklalapį, svetainę, portalą ar specializuotą sprendimą ir nepasirūpinti efektyviu sukurto sprendimo optimizavimu paieškos sistemoms, kad šios lengviau tą svetainę ar sistemą atpažintų ir pateiktų paieškos naudotojams, būtų mažiausiai neprotinga. Dėl šios priežasties siūloma svetainių, svetainių, tinklalapių, portalų ir specializuotų sprendimų optimizavimas paieškos sistemoms.

Kas svarbiausia?

Kuriant visada atsižvelgiama į du pagrindinius aspektus: patogumas tinklapio galutiniam lankytojui/vartotojui ir aiškumas paieškos sistemų varikliams. Tai S2 studio projektuose stengiamasi diegti standartiškai, tačiau taip pat imanoma optimizuoti ir ne S2 studio sukurtas svetaines ar sprendimus. Teisingai pasirinkti partneriai svetainių ir specializuotų sistemų kūrime yra ytin svarbus sprendimas, kurį galima greitai išspręsti. Parašykite elektroniniu paštu [email protected] ir išdėstykite Jums reikalingus sprendimus ar klausimus.

Kodėl reikia optimizuoti svetaines paieškos sistemoms?

Svetainių, svetainių, tinklalapių, portalų ir specializuotų sprendimų optimizavimas paieškos sistemoms yra labai naudingas projektui dėl to, kad svetainė tampa lengviau suprantama paieškos sistemų robotams, kurie renka įvairią informaciją ir talpina savo duomenų bazėse(indeksuoja, kataloguoja svetaines). Pagal statistika dažniausiai 80% svetainės lankytojų ateina būtent pagal iš paieškos sistemų, tad neoptimizavus svetainės paieškos sistemoms prarandama didžiulė(kartais beveik visa) svetainės lankytojų dalis.

Tam tikri idėjiniai projektai būna nepanaikinami vien dėl to, kad jie pritraukia didžiulius kiekius lankytojų vien iš paieškos sistemų. Taip atsitinka dėl kelių ytin svarbių optimizavimui paieškos sistemoms faktorių: dažniausiai tokie idėjiniai projektai turi tikrai unikalų turinį, kuris nesikartoja niekur kitur; tų projektų struktūra būna sukurta iš anksto apmąstant patogumą galutiniam vartotojui.

Kiek tai trunka?

Grubiai tariant, optimizavimas paieškos sistemoms tai papildymai bei tinklapio turinio ir struktūros klaidų taisymas, kad būtų galima užimti užtarnautą aukštą vietą paieškos sistemų reitinguose. Paprastai tai labai daug darbo reikalaujanti ir lėta procedūra (tinklapio puslapių kodo pakeitimai, naujų puslapių pridėjimas, tinklapio vidinių nuorodų struktūros keitimas, apsikeitimas nuorodomis su kitais teminiais tinklapiais, registracija kataloguose ir paieškos sistemose ir t.t.).

Reikia gerai apmastyti sistemas prieš jas kuriant, kad išvengti daugybės klaidų ir bereikalingų taisymų. Esminis faktorius yra nesitikėti iškart stebuklingų rezultatų, nes paieškos sistemų varikliai dirba lėtai ir tam tikrais žingsniais, tad ar gerai atliktas optimizavimas gali pasimatyti ne po kelių savaičių, o po kelių mėnesių ir pan.

Taip pat Jus gali sudominti kitos paslaugos:

  • Svetainių programavimas, svetainių kūrimas, interneto svetainių kūrimas
  • WAP programavimas, WAP puslapių kūrimas - Svetainių mobiliesiems telefonams kūrimas
  • Svetainių dizainas, web dizainas
  • Svetainių kodo tvarkymas, kodo optimizavimas, pritaikymas W3 standartams
  • Bendradarbiavimas su kitomis IT ir web srityje veikiančiomis įmonėmis
  • Firminis stilius, firminio stiliaus kūrimas, vizitinės, firminiai blankai

Receptai | Anekdotai | Sapnininkas

© Tinklapių dizainas ir programavimas - S2 studio