Svetainių programavimas ir svetainių kūrimas - S2 studio
Interneto svetainių kūrimas - S2 studio
Interneto svetainių kūrimas - S2 studio

The alt of upper image: Tinklapių dizainas, tinklapių programavimas

Svetainių programavimas ir svetainių kūrimas

Svetainių kūrimas ar svetainių programavimas pažvelgus paprasto vartotojo akimi atrodo labai paprastas procesas ir dažniausiai manoma, kad tai gali atlikti mokinukas, besimokantis informatikos, t.y. bent žinantis ką reikia daryti minimaliai. Dažnai remiantis tokia nuomone smulkioms ir vidutinėms įmonėms tenka nusivilti ir permokėti žymiai daugiau už pagaminto sprendimo(tinklapio, tinklalapio, svetainės ar specializuoto sprendimo) sutvarkymą, užbaigimą ar patobulinimus, kurių bet kuriuo atveju visada prireikia, nes informacinės technologijos atsinaujina labai greitai ir šiandien naudotos geros technologijos gali būti tik vidutinėmis rytoj(vaizdus pavyzdys).

Dėl šios priežasties visada geriau kreiptis į savo srities, šiuo atveju web sprendimų, specialistus. S2 studio remiantis savo patirtimi ir atliktais sprendimais gali pasiūlyti ir garantuoti efektyvius sprendimus, pradedant nuo mažų projektų planavimo, kūrimo, programavimo ir baigiant didelių specializuotų sprendimų projektavimu, kūrimu ir programavimu.

Naudojamos technologijos ir įrankiai

Kuriant įvairias svetaines, tinklapius, tinklalapius, portalus ir specializuotus sprendimus visada siekiama laikytis W3 organizacijos (World Wide Web Consortium) standartų. Taip pat svetainės ir sistemos turi būti griežtai optimizuotos paieškos sistemoms, kad jų pasiekiamumas ir suprantamumas būtų maksimaliai efektyvus.

Tvarkingai ir gerai (tvarkingo kodo atžvilgiu) sukurti projektai ir sprendimai įgyja teisę būti pažymėti W3 organizacijos pateiktais ženklais, kuriais galima būtų pažymėti daugelį S2 studio atliktų darbų:

Valid XHTML 1.0! Valid CSS 2!

Teisingai pasirinkti partneriai svetainių ir specializuotų sistemų kūrime yra ytin svarbus sprendimas, kurį galima greitai išspręsti. Parašykite elektroniniu paštu [email protected] ir išdėstykite Jums reikalingus sprendimus ar klausimus.

Taip pat Jus gali sudominti kitos paslaugos:

  • WAP programavimas, WAP puslapių kūrimas - Svetainių mobiliesiems telefonams kūrimas
  • Svetainių dizainas, web dizainas
  • Svetainių ir sistemų optimizavimas paieškos sistemoms
  • Svetainių kodo tvarkymas, kodo optimizavimas, pritaikymas W3 standartams
  • Bendradarbiavimas su kitomis IT ir web srityje veikiančiomis įmonėmis
  • Firminis stilius, firminio stiliaus kūrimas, vizitinės, firminiai blankai

Receptai | Anekdotai | Sapnininkas

© Tinklapių dizainas ir programavimas - S2 studio